İstanbul Sancaktepe'de 14 Temmuz'da 7 yaşındaki erkek kardeşi ile birlikte, Kuran kursuna giden 8 yaşındaki Suriyeli S.E.M., 43 yaşındaki Mehmet Bekmez ve kardeşi (38) tarafından bir araca bindirilerek kaçırıldı.

KAÇMAYA ÇALIŞTILAR AMA FECİ DAYAK YEDİ

Sapık vatandaşın kaçırdığı çocuğa tecavüz ettiği ise Mehmet Bekmez'in kıza tecavüz ettikten sonra kamyonla kaçırdığı yere giderken kaza yapması sonucu ortaya çıktı. Küçük kızın kaza alanına gelenlere kendisine tecavüz ettiğini söylemesi üzerine kaçmaya başlayan iki kardeşten Mehmt Bekmez vatandaşlar tarafından yakalanarak feci şekilde dövüldü. Polis ekiplerinin kurtardığı sapık vatandaşın savcılıkta verdiği ifadesi ise şoke etti. 

SAVCILIK İFADESİ ŞOKE ETTİ

Bekmez'in savcılıktaki ifadesinde savcılıktaki ifadesinde, cinsel isteklerine hâkim olamadığını, yaşı büyük bir kadını kaçırması ve ilişkiye girmesinin zor olması sebebi ile yaşı küçük bir kız çocuğunu kaçırmaya karar verdiğini söyledi. Bekmez kardeşler, 'çocuğun cinsel istismarı' ve 'çocuğun kaçırılması ve alıkonulması' suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.